Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Česká konference neurokognitivní rehabilitace

Srdečně Vás zveme na druhý ročník České konference neurokognitivní rehabilitace, která se bude konat 3. a 4. října 2019  v Ostravě.

I letos se budeme snažit přátelskou formou propojit světy klinických oborů – medicíny, neuropsychologie, rehabilitace a ošetřovatelství, se světem školství, medicínských technologií a počítačů. Cílem konference je prohlubovat multioborovou spolupráci, toliko nezbytnou při řešení obtíží, souvisejících s péčí o pacienty se vzniklým postižením mozku. Synergie vycházející z rozdílných oborů nám pomáhá vytvářet jedinečný vědní a klinický obor, jehož hlavním cílem je co nejdříve navrátit pacienty do jejich běžných životů.


V rámci multioborového fóra budeme formou přednášek, kasuistik a diskusí prezentovat provázanost a široké spektrum přístupů zdravotnických oborů, obohacených o technologická řešení aplikovaná v rámci neurorehabilitace. A protože rosteme, a stojíme o veřejnou diskusi, bude konference rozšířena o navazující půlden sdílením zkušeností, úskálích a procesem realizace kognitivní rehabilitace napříč obory.


Věříme, že se nám i letos, společně s vámi a geniem loci města Ostravy, podaří naplnit multidisciplinární duch konference a jeho základní motto: „jsme v tom spolu“.

Od 03. 10. 2019 - 9:00
Do 04. 10. 2019 - 5:00
Moravskoslezské inovační centrum (MSIC), budova Viva
Technologická 375/5, Ostrava-Pustkovec, Moravskoslezský, 70800, Česká republika
Organizátor
PhDr. Petr Nilius, Ph.D.
Web události / registrace