Načítám Akce
  • akce již proběhla.

GREEN LIGHT StartUp Show

Letos jsme si pro vás připravili startupové odpoledne! Začneme už v 15:30 hodin Veletrhem startupů, na kterém se představí zajímavé podnikatelské projekty z našeho kraje a organizace, které pomáhají s rozvojem podnikání. Souběžně s veletrhem otevřeme možnost individuálních konzultací podnikatelských nápadů s našimi mentory (v případě zájmu se můžete přihlásit zde). To vše na jednom místě! Pokračujeme jedinečnou GREEN LIGHT StartUp Show od 17 hodin. Představí se pět úspěšných absolventů GREEN LIGHT Akcelerátoru. Těšit se můžete na projekty z oblasti zemědělství, učebních pomůcek, ale také her. Vše zakončíme afterparty, která přímo vybízí k neformálnímu povídání a networkingu. 

 Součástí odpoledne je uzavřená akce s názvem inveSTORE, která začíná ve 13 hodin a je určena pro setkání zajímavých podnikatelských nápadů z kraje s potenciálními investory z celé republiky. 

 

GREEN LIGHT pořádá Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava s podporou Moravskoslezského kraje. Program je zaměřen na motivaci a pomoc začínajícím podnikatelům v rozvoji jejich inovativních nápadů. 

 

Vstup na akci je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě si, prosím, dopředu rezervujte místa zde. 

 

Bližší informace o programu a představení jednotlivých projektů naleznete na stránkách GREEN LIGHT, případně na facebookovém profilu programu. 

 

Těšíme se na setkání s vámi. 


Kdy: ve čtvrtek 27. února 2020 od 15:30 hodin 

Kde: jsme hrdou součástí Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, takže tradičně zůstaneme věrni prostorám Auly VŠB-TUO (mapa zde). 

Čtvrtek 27. 02. 2020
15:30 - 17:00
VŠB-TUO Ostrava
17. listopadu 2172/15, Ostrava-Poruba, Moravskoslezský kraj, Česká republika
Organizátor
Centrum podpory inovací
Web události / registrace