Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Jak na eko úklid domácnosti

Kde: online na platformě MS Teams
Zdarma, nutná pouze registrace: https://1url.cz/8KJxP

Webinář povede Helča z Czech Zero Waste, která se zabývá bezodpadovým a udržitelným životním stylem. Na webináři se společně podíváme na možnosti ekologického úklidu nejen v našich domácnostech. Povídat si budeme o praní, mytí nádobí, úklidu a udržování pořádku v našich domácnostech. Jak? Levně, bezodpadově, ekologicky, zdravě a hlavně tak, abychom se z toho nezbláznili. Těšit se můžete na konkrétní tipy, společné sdílení zkušeností a interaktivní zapojení všech účastníků. Dozvíte se, kde ekologickou drogerii sehnat, jak si ji vyrobit a jak si téměř se všemi úklidovými potřebami poradit za použití tří základních surovin.

Webinář je interaktivní a vyžaduje aktivní zapojení účastníků, které se neobejde bez mikrofonu a kamery. Potkáme se online přes program MS Teams a pracovat budeme také v aplikaci Google Jamboard.

Pokud jste v Jamboardu nikdy nepracovali, prosím otevřete si tento Jamboard https://jamboard.google.com/d/16LyUV6F3Yc8tUGKzawhOIUFZPCPJwqgiJz4aflzZnzQ/edit?usp=sharing ještě před zahájením semináře. Provede vás základními funkcemi, které budete potřebovat.

Webinář je pod záštitou projektu @EuropeCECI

Středa 19. 05. 2021
17:00 - 18:00
Organizátor
MSIC
Organizátor
Czech Zero Waste
Web události / registrace