10 listopadu, 2022

Konference Business2Science

Celodenní konference
Spojení byznysu a vědy
Navigovat

MSIC, budova VIVA, Technologická 376/5, 708 00 Ostrava-Pustkovec

Výzkum a vývoj
Věda
Byznys
Inovace

O konferenci

 

Srdečně Vás zveme na druhý ročník úspěšné konference Business2Science, tentokrát na téma Podoby excelence na různých úrovních TRL (Technology Readiness Level).

Konference bude bohatá na vystoupení významných řečníků z obou sfér, nebude chybět panelová diskuse, konkrétní příběhy B2S spolupráce, pitch deck session high tech start ups a elitních výzkumníků, networkingové prostory spojené s meetpoints a stánky, ve kterých mohou firmy a výzkumné týmy představit nejnovější výsledky své práce.

Na akci vystoupí

Připravujeme

Připravujeme

Jména řečníků budou brzy oznámena.

V tuto chvíli pro Vás připravujeme opět zajímavý program.

Podívejte se, jak vypadal minulý ročník

O konferenci Vám více řekne

Sabina Koukolová

15 září, 2022

Narozeniny MSIC

Připravujeme

Před 5 lety jsme zasadili semínko inovačního ekosystému, které se rozvinulo ve spoustu sladkých plodů. Ve čtvrtek 15. září je společně ochutnáme. Na 5 stagích máme pro každého porci inspirace do podnikání. Ohlédneme se a zamyslíme nad tím, jak Moravskoslezský kraj rozvíjet dál!

10 listopadu, 2022

Konference Business2Science

Připravujeme

Druhý ročník úspěšné konference Business2Science, tentokrát na téma Podoby excelence na různých úrovních TRL (Technology Readiness Level). Konference bude bohatá na vystoupení významných řečníků z obou sfér, nebude chybět panelová diskuse, konkrétní příběhy B2S spolupráce, pitch deck session high tech start ups a elitních výzkumníků, networkingové prostory spojené s meetpoints a stánky, ve kterých mohou firmy a výzkumné týmy představit nejnovější výsledky své práce.