26 října, 2023

Minikonference udržitelnosti

pro manažery a majitele malých a středních firem
udržitelnost
minikonference

Na říjen pro vás chystáme minikonferenci věnovanou synergiím mezi tématy podnikání a udržitelnost, které jsou často opomíjeny.

Program bude bohatý. Kromě panelové diskuse, kde si ukážeme, že ESG už není pro malé a střední firmy překážkou, ale naopak výhodou, se uskuteční interaktivní diskuse „Kompas udržitelného podnikání“ od společnosti Pábení. Současně se zaměříme na konkrétní doporučení, která mohou být aplikována do vašich firem směrem k udržitelnosti.

Cílem připravovaného programu je seznámení účastníků s praktickými nástroji, které mohou podnikům pomoci na cestě k udržitelnosti, a tím přispět k vytváření konkurenčních výhod. Během konference budou prezentovány služby a projekty poskytující efektivní řešení. Nebudou chybět ani inspirativní příklady úspěšných změn z praxe, které mohou sloužit jako podnět k diskusím a networkingu.

Připojte se k nám a společně objevujme nové způsoby, jak spojit podnikání s udržitelností a vytvářet tak pozitivní přínos směrem k naší společnosti a prosperitě.

VSTUP ZDARMA

O akci

Minikonference udržitelnosti

Minikonference udržitelnosti linkedin

Jak ji aplikovat v malé a střední firmě?

👉 Jak propojit téma business a udržitelnosti?
👉 Jakými nástroji dojít k udržitelnému podnikání?
👉 Může být udržitelnost konkurenční výhodou?

Nejen na tyto otázky se společně zaměříme a taky odpovíme. Nebude chybět panelová diskuse, workshop a představení projektů, které mohou pomoci i vám. Bližší program vám prozradíme postupně, sledujte událost.

Přijďte se dozvědět, jak podnikat udržitelně a zároveň efektivně! Registrace již nyní zde: https://ti.to/msicostrava/minikonference-udrzitelnosti/cs

Program Minikonference udržitelnosti

23 října, 2023

Dny AI v Ostravě

Ostravský týden Dnů AI se blíží

Umělá inteligence mění svět kolem nás. Chcete poznat její možnosti i rizika? Navštivte od 23. října Dny AI v Ostravě. Týdenní festival nabídne filmové promítání, workshopy, konference i přednášky.

3 října, 2023

SMEdigi cyklus webinářů

Cyklus webinářů

Cyklus krátkých webinářů zaměřených na digitalizaci firemního prostředí. Cílem webinářů je uvědomit si důvod a potřebu digitalizace firemního prostředí v konkrétních oblastech.