Content Creator

Do týmu Marketingu a komunikace hledáme tvůrce obsahu našich sociálních sítí, zkrátka „content creatora“ ať už zkušeného nebo zatím „jenom“ talentovaného.

  • Vhodné pro juniory nebo mediory.
  • Nabídka aktivní do 16.10.

Popis pracovní pozice

Co bude Tvoje práce?

- Kompletní péče o naše sociální sítě (máme 5x LI, 3x FB, 2x IG, TW)
- aktivní budování okruhu uživatelů a sledujících
- psát texty příspěvků z velmi pestrého okruhu témat
- vytvářet pro ně grafiku
- zdatně fotit a točit videa

Co by bylo fajn umět?

- Vnímat rozdílné cílové skupiny a tvořit jim obsah na míru
- poradit si s technickou stránkou věci
- být kreativní v rámci stanoveného voice of tone
- vědět, kdy je lepší se rozepsat, než použít emotikon 😅
- neumíš jenom plánovat, umíš se toho také držet
- nebát se osobně komunikovat s majiteli firem
- nebát se tvorbu občas doprovázet vlastní prezentací

Jak si Tě představujeme?

- V ideálním případě máš v této oblasti zkušenosti
- pokud ne, máš talent, který potřebujeme rozklíčovat
- každý den Ti bude pomáhat touha měnit náš kraj
- je Ti blízká oblast podnikání a/nebo inovací

Co můžeš od nás čekat

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sickdays
  • flexibilní pracovní dobu a home office dle potřeby
  • hrazené vzdělávání
  • osobní a profesní rozvoj
  • a hlavně: možnost aktivně podílet se na zlepšování podnikatelského prostředí v kraji
  • a k tomu: plnou podporu skvělého týmu

Zaujala Tě tato pozice?

Strukturované CV a motivační dopis nám můžeš poslat buď formulářem formou odkazu na externí uložiště, nebo přímo přílohou na email níže:

Kontaktní osoba
Olga Palová
+420 731 523 142
olga.palova@ms-ic.cz

Co říkají o nás
zaměstnanci

357
Klientů MSIC
737
Podpořených změnových projektů
62
Klientů v areálu T-Parku
125
Spolupracujících expertů

Potřebujete pomoci se zorientovat?
Pomohu vám

Tereza Skoumalová

( Po-Pá: 9:00 - 15:00 )