Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.

Technologická 372/2
708 00 Ostrava-Pustkovec
Česká Republika

Jak se k nám dostanete

Autem

Z ulice 17. listopadu zahnete na světelné křižovatce na ulici Opavská a odbočíte do leva ke kolejím Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Na jejich konci se dáte doprava podél lesa, kolem budovy IT4 Innovation a uvidíte budovu Piano, která je branou do areálu Moravskoslezského inovačního centra. Pokud jedete směrem z Opavy odbočíte těsně před světelnou křižovatkou doprava, orientovat se můžete pomocí nově instalovaných hnědých dopravních značek MSIC. První odbočkou se dáte doleva a ocitnete se nad areálem Moravskoslezského inovačního centra konkrétně nad budovou Viva.

Městskou hromadnou dopravou

Autobusy číslo 40 a 37 mají konečnou zastávku Studentské koleje, která se nachází na prahu areálu. Vydáte se podél lesa po značeném chodníku, minete budovu IT4 Innovation a narazíte na budovu Piano. Druhou možností je zastávka Pustkovecká a linka 46, která se nachází na ulici Opavská. Frekventovanou cestu je nutné přejít na druhou stranu přes přechod. Poté se přes zelenou plochu dostanete nad areál, kde uvidíte všechny budovy areálu, nejblíž Vám v tomto případě bude Viva. Nově u nás máme zastávku Inovační, na které zastavuje autobus číslo 90, který potém pokračuje k Planetáriu Ostrava.

Pěšky nebo na kole případně na kolečkových bruslích

Od zastávky Studentské koleje podél lesa kolem budovy IT4 Innovation rovně a narazíte na budovu Piano, napravo od ní se nachází Tandem. Pokud obejdete budovu Piano dostanete se k budovám Viva a Trident, kde sídlí Moravskoskoslezské inovační centrum. Směrem od ulice Opavská, je nutné přejít po přechodu přes frekventovanou cestu. Odtud přes zelenou plochu směrem k areálu. Jako první si všimnete budovy Viva, po pravé straně se nachází Tandem, nalevo Piano a přímo pod Vivou Trident. Kolem celého areálu nachází množství tras, které potěší nejen pěší, ale také příznivce cyklistiky, či kolečkových bruslí