Startovárna

VAŠE MÍSTO, KDE MŮŽETE ZAČÍT PODNIKAT
  • coworking zdarma
  • wi-fi + káva zdarma
  • podpora mentora na místě

ZAČNĚTE PODNIKAT – NECHTE SI PORADIT ZDARMA V NAŠÍ TOVÁRNĚ NA ROZVOJ VAŠICH NÁPADŮ!
Nabízíme bezplatné poradenství, vzdělávání a inspiraci pro začínající podnikatele, inovátory i ty, kdo zatím jen přemýšlí o založení vlastní firmy. Úplně stačí mít vlastní nápad, který chcete rozvíjet…

Startovárna je více než jen občasný coworking, je to komunita nadšených a talentovaných podnikavců, kteří se navzájem podporují a spolupracují na svých projektech. Pro ambiciózní zakladatele nových značek a podniků poskytujeme nejen pracovní prostor, ale i služby a aktivity, které pomáhají uvést jejich nápady v život.
Náš tým mentorů nabízí bezplatné poradenství v oblastech, jako je validace podnikatelského plánu, finanční plánování, právní podpora. Mimo to poskytujeme našim klientům přístup ke specializovaným tématům, jako je práce s talenty a růstové strategie, aby mohli své projekty rozvíjet a zvyšovat svůj dopad i zisk.
V naší komunitě probíhají tematické eventy a setkání, které umožňují zakladatelům a nadšeným podnikatelům navzájem se poznat a spolupracovat. Setkání se zkušenými podnikateli a mentory pomáhají novým podnikatelům rychleji rozvíjet své projekty a získávat nové kontakty v oboru.
Každý pátek vás uvítáme v otevřeném co-workingovém a kreativním prostoru! Od 9 do 14 hodin s bezplatným Wi-Fi a kávou zdarma. Startovárna se stěhuje po Ostravě a má dosah i do regionu, sledujte tedy témata, akce a místa, kam zavítáme!
V Startovárně je možné pracovat v přátelském prostředí, kde se vám dostane veškeré podpory a pomoci, abyste svůj podnikatelský sen změnili v realitu. Těšit se můžete i na putovní inspirativní knihovnu, která vám nabídne zajímavé tituly pro váš rozvoj!
Pokud máte podnikatelský nápad nebo jste již začali svůj projekt, Startovárna je to pravé místo, kde budete mít vše, co potřebujete pro úspěšný rozvoj svého podnikání.

Více informací vám poskytne

Adéla Píchová

( Po–Pá: 9:00–15:00 )
506
Klientů MSIC
1154
Podpořených změnových projektů
849
Pracovníků firem zasídlených v areálu T-Parku
125
Spolupracujících expertů