InnoBooster Voucher

Víte, že vaši firmu by posunul seniorní zaměstnanec, ale nedokážete ho zaplatit? Pomůžeme vám hradit náklady na jeho mzdu!

 • Až 750 000 Kč na zkušeného zaměstnance
 • Zpětná vazba vašemu podnikání

Co služba řeší

Prostředky na zkušeného zaměstnance

Cílem je vytvoření nového pracovního místa tzv. InnoBoostera. InnoBooster je zkušený pracovník, kterého žadatel zvažuje zaměstnat či je jeho novým zaměstnancem. InnoBosterem může být technik, vývojář, obchodník, marketingový specialista apod. Důležitá je synergie mezi potřebami projektu a zkušenostmi InnoBoostera.

Zpětná vazba

Váš projekt během hodnocení předložené žádosti získá od odborné komise důležitou zpětnou vazbu; samotný proces podání žádosti vám pomůže si ujasnit vaše směřování.

Pro koho je služba vhodná

 • velikost 10–250 zaměstnanců,
 • sídlo nebo provozovna v MSK,
 • nevyčerpané de-minimis.
Podrobné podmínky

Jak to probíhá

1.

Volba vhodného InnoBoostera.

2.

Podání žádosti o voucher.

3.

Obhájení projektu před odbornou komisí.

4.

Realizace projektu dle podmínek InnoBooster Voucheru.

Časté dotazy

Plné znění podmínek najdete na stránce Moravskoslezského kraje, který program vyhlašuje.

Dle našich zkušeností zvládne podat žádost opravdu každý. Dostupný je také video tutoriál, který vás podáním žádosti provede.

Přihlášené projekty procházejí hodnocením, které je realizováno odbornou komisí. Žadatelé svůj projekt obhajují fyzickou prezentací v prostorách MSIC, je-li to zapotřebí. Vybrané projekty jsou poté doporučeny k dotaci. Následuje podpis smlouvy s MS krajem a realizace přihlášeného projektu dle podmínek TechArt Voucheru.

InnoBooster Voucher (IBV) je součástí dotačního programu Podpora podnikání v MSK, v rámci kterého Krajský úřad Moravskoslezského kraje alokuje finanční prostředky na dotační tituly zahrnuté v tomto programu. Přesto se nejedná o dotaci v pravém slova smyslu.

Cílem tohoto programu není financovat projekty hezky vypadající na papíře. Jde o to najít zajímavé, životaschopné projekty a firmy, které jsou podpořeny, jen když prokáží své kvality před nezávislou odbornou porotou. Díky získaným financím pak mohou vstoupit na trh nebo se rychleji rozrůst a poskytnout nová pracovní místa, a tak se podílet na celkovém rozvoji Moravskoslezského kraje. V tomto smyslu je program pro firmy mnohem více soutěží a pro Kraj zase investicí do vlastního rozvoje.

quote

Co o službě napsali klienti

Máte zájem? Napište nám!

IBV se otevírá dvakrát ročně. Zanechte nám na sebe kontakt rádi se vám s nejbližším termínem připomeneme.

  Partnerem služby je

  Potřebujete pomoci se zorientovat?
  Pomohu vám

  Tereza Skoumalová

  ( Po-Pá: 9:00 - 15:00 )