MSIC Innovation Network

Hledáte komunitu nadšených inovátorů, kteří se vzájemně inspirují, sdílí si své zkušenosti a společně objevují nové příležitosti k růstu a spolupráci? Pak je tu pro vás MSIC Innovation Network.

MSIC IN sdružuje podnikatele, kteří vyznávají inovativní přístup a kladou důraz na otevřenou komunikaci, důvěru a angažovanost. I díky sdílení stejných hodnot komunita dlouhodobě skvěle prosperuje a všem svým členům přináší řadu výhod.

• Sdílení zkušeností a know-how
  • Propojení s relevantními partnery
  • Možnost zviditelnit se na našich akcích

Co vám členství v komunitě přinese:

Pravidelná setkání

Pro členy MSIC IN komunity organizujeme pravidelná setkání, kde se mohou vzájemně inspirovat, nasdílet si zkušenosti a otevřít diskuze na témata dle vlastního výběru.

Účast v uzavřené LinkedIn skupině

Vedle osobních setkání nabízíme možnost diskutovat i v online prostoru. V rámci uzavřené LinkedIn skupiny se seznámíte s dalšími inovátory a získáte přístup k relevantnímu obsahu.

Vyhledání vhodného partnera a propojení

Rádi byste navázali spolupráci? Najdeme vám relevantního partnera v ČR nebo v zahraničí, připravíme půdu pro úspěšné jednání a přidáme pozitivní referenci, se kterou snadněji získáte jeho důvěru.

Přenos zkušeností a know-how mezi členy

Setkání pořádáme nejen na neutrální půdě, ale také přímo v členských firmách, kde se mohou členové komunity lépe poznat a navzájem o sobě zjistit, v čem spočívá jejich podnikatelská jedinečnost.

Příležitost k internacionalizaci

Vstupte do světa inspirativního prostředí bez hranic. Vezmeme vás s sebou na zahraniční mise a otevřeme vám dveře ke správným kontaktům.

Inovace out of the box

Nabídka InnoLabu, spolupráce se startupy, možnost investice do inovátorů… Způsobů, jak můžete okořenit své podnikání, s námi objevíte víc než dost.

Partnerství na akcích MSIC

Budete vidět! V rámci členství v komunitě získáte vstupenky na naše akce, kde vás představíme jako spolehlivého parťáka v inovačním ekosystému regionu. Navíc vám dáme možnost navázat na akce svým programem a získat slevu z partnerství.

Možnost pronájmu prostor pro eventy

Potřebujete si pronajmout plně vybavené reprezentativní prostory pro své akce? Jako člen MSIC IN komunity můžete využívat zázemí T-parku. Zároveň vám doporučíme ověřené a spolehlivé dodavatele.

Máte zájem stát se součástí komunity MSIC IN?

Pokud stojíte v čele menší nebo střední firmy přinášející technologické či byznysové inovace, sdílíte s námi uvedené hodnoty a chcete se stát členem komunity, neváhejte se nám ozvat. Sídlo/provozovna v Moravskoslezském kraji není podmínkou, stejně jako uveřejnění informací týkajících se financí, např. výše obratu apod.

Podrobné informace o pravidlech komunity a výši členského příspěvku najdete zde.

O komunitu pečuje

Karolina Brož