Zasedačky a sály

  • Šest místností pro 8 – 120 osob
  • Technika pro prezentující
  • Zázemí pro účastníky

Potřebujete zázemí pro svoje akce? Máme pro vás zasedačky a sály k pronajmutí, a to v těsné blízkosti VŠB-TUO Ostrava. Buďte blízko inspirativních podnikatelů a technologických firem.

Zasedací místnosti se nacházejí téměř ve všech našich budovách. Vyberte si takovou, která vám nejlépe sedí a rezervujte si ji. Pronájem zasedacích místností není omezen pro firmy sídlící v areálu.

Rezervace
Technologická 372/2, 708 00 Ostrava - Pustkovec

Jak to u nás vypadá

Nabídka prostor

Konferenční sál Viva

Interaktivním displej, řídící systém s dotykovým displejem, Stropní LCD displeje, elektrické promítací plátno, reproduktorová soustava, wifi router apod. K dispozici je také vybavená kuchyňka a šatna. Vstup na terasu. Parkování před budovou a dalších parkovištích v areálu.
Kapacita 120 osob.

Žlutá zasedací místnost Viva

Stoly jsou propojené v jeden ovál. Příslušenství zahrnuje interaktivní tabuli, presentační PC za tabulí, bezdrátovou klávesnici + myš, flipchart včetně příslušenství. V zasedací místnosti se lze připojit k internetu pomocí WIFI.
Kapacita 16 osob.

Přednáškový sál Piano

Stacionární dataprojektor, datové rozvody elektrické plátno, plošné ozvučení (stolní, přenosné mikrofony).
Kapacita 60+4 osob.

Kruhová zasedací místnost Piano

Datový projektor, Interaktivní tabule Smart Board a plazmový display Panasonic Interaktivní tabule s příslušenstvím, dataprojektor, plazmový displej, LCD televizor, zařízení pro videokonference, dálkové ovladače, flip chart, Wi-Fi připojení.
Kapacita 12 osob.

Malá zasedací místnost Piano

Datový projektor, Interaktivní tabule Smart Board a plazmový display Panasonic.
Kapacita 8 osob.

Žlutá zasedací místnost Trident

Stoly jsou propojené v jeden čtverec. Příslušenství zahrnuje interaktivní tabuli, bezdrátovou klávesnici + myš, flipchart včetně příslušenství. V zasedací místnosti se lze připojit k internetu pomocí WIFI.
Kapacita 12 osob.

Máte zájem o pronájem?

Kateřina Šustalová

506
Klientů MSIC
1154
Podpořených změnových projektů
849
Pracovníků firem zasídlených v areálu T-Parku
125
Spolupracujících expertů