Naše eventy

Rádi vás uvidíme na našich eventech
27 srpna, 2024

Pitch&Meet: potřeba, nabídka, networking

Termíny

Business Grill se mění na Pitch&Meet. Oblíbená networkingová akce získala nejen nový název, ale i formát. Vedle krátkých úderných prezentací se můžete těšit na rozmanitější skladbu řečníků, efektivnější síťování a cílený matchmaking.

5 září, 2024

Energy Scouts CZ – úspory energií a dalších zdrojů

Energy Scouts CZ

Zajímá vás, jak efektivně řídit energetické toky? Pak využijte jedinečnou příležitost a přihlaste se do kurzu v rámci projektu Energy Scouts CZ! Naučíte se odhalit skryté či nevyužité potenciály úspor energie a zdrojů ve své firmě a navrhovat úsporná opatření.

9 října, 2024

Talent City 2024

Akci pořádá město Ostrava

V říjnu se opět setkáme na ostravské konferenci Talent City, která cílí na podporu talentu a nadání v oblasti vzdělávání, kreativity a podnikavosti. Čekají vás dva dny plné workshopů, debat, a hlavně inspirace pro práci s nadanými dětmi, žáky a studenty.

9 října, 2024

EdTech – technologie ve vzdělávání

Konference se zaměří na aktuální trendy ve výuce

Jste ředitel školy, učitel nebo pracujete s dětmi? Přijďte se inspirovat na přehlídku nejnovějších technologií ve vzdělávání. Odborníci a inovátoři z Česka i ze zahraničí vám ukážou, jak využívat umělou inteligenci, gamifikaci nebo třeba virtuální realitu ve výuce.

14 října, 2024

Dny AI 2024 v Ostravě

Program pro vás v těchto dnech připravujeme

Dny AI nejsou žádná one man show. Proto vás i letos zveme k účasti na jejich organizaci. Máte nápad, jak program pro zájemce o umělou inteligenci a její využití obohatit? Dejte nám vědět.

28 listopadu, 2024

InnoVerse 2024

Program

Už jste to slyšeli? Připravujeme konferenci, která nemá v Moravskoslezském kraji obdoby. InnoVerse je jedinečný event, který propichuje bubliny a propojuje témata klíčová pro naši budoucnost. V jeden den a na jednom místě tak poznáte nejen platformu Business2Science, ale také svět startupů, envi a digitalizace.