Naše eventy

Rádi vás uvidíme na našich eventech
23 října, 2023

Dny AI v Ostravě

Ostravský týden Dnů AI se blíží

Umělá inteligence mění svět kolem nás. Chcete poznat její možnosti i rizika? Navštivte od 23. října Dny AI v Ostravě. Týdenní festival nabídne filmové promítání, workshopy, konference i přednášky.

3 října, 2023

SMEdigi cyklus webinářů

Cyklus webinářů

Cyklus krátkých webinářů zaměřených na digitalizaci firemního prostředí. Cílem webinářů je uvědomit si důvod a potřebu digitalizace firemního prostředí v konkrétních oblastech.

19 října, 2023

Konference Business2Science

Program

Už na podzim nás čeká třetí ročník Business2Science – unikátní konference, která propojuje světy podnikání a výzkumu a přispívá k jejich efektivní spolupráci. Chcete vědět víc? Zapište si do diáře datum 19. října a buďte u toho s námi.

26 října, 2023

Minikonference udržitelnosti

Minikonference udržitelnosti

Jak propojit téma podnikání a udržitelnosti? Jakými nástroji dojít k udržitelnému businessu? Může být udržitelnost konkurenční výhodou? Nejen na tyto otázky se společně zaměříme během říjnové minikonference.

31 října, 2023

Business Grill

Program

Event založený na networkingu a sdílení co největšího množství informací v rychlém sletu formou dvouminutových elevator pitch.

22 listopadu, 2023

Unique Summit Ostrava

Program

4. ročník mezinárodní Unique Summit konference! Příležitost k setkání týmů z celého světa – startupů, podnikatelů, ale i politických zástupců, aby se na jednom místě mohli inspirovat, sdílet nové poznatky a tímto dále posouvat inovace jak v oblasti ekosystému, tak podnikání celkově.