Projekt TAM

TALENT ATTRACTION MANAGEMENT
  • Lákání talentovaných lidí do kraje
  • Rozvoj místních talentů

Strategický projekt Talent Attraction Management (TAM) pomáhá přilákat talentované lidi do Moravskoslezského kraje. Pomocí pracovní skupiny vytváří konkrétní projekty, které naplňují strategické cíle.

OSTRAVA EXPAT CENTRE
Ostrava Expat Centre je informačním servisem a komunitním partnerem cizinců pracujících, studujících či podnikajících v Moravskoslezském kraji.

TPA
Technologická a podnikatelská akademie (TPA) je instituce s cílem vzdělávat učitele odborných předmětů středních škol, propojovat zkušenosti inovativních firem s dovednostmi učitelů a vytvářet atraktivní on-line nástroje do výuky odborných předmětů na středních školách.

ERASMUS+
Hlavním výstupem programu Erasmus+ (Effective Education system of digital tools for VET in technical sectors) jsou vzdělávací moduly, tzv. EduBoxy, které usnadňují výuku učitelům odborných předmětů na středních školách.

COOL VALLEY
Cool Valley, nový 3D prostor pozornosti, platforma pro networking, PR, eventy, brand značek z Moravskoslezského kraje.

BUSINESS KEMP
Business Kemp, pobytový kemp pro středoškoláky, kdy během 4 dní ze svého podnikatelského nápadu připraví podnikatelský záměr.

Více informací vám poskytne

Alena Danielova