Projekt MSK Digital

PROGRAM DIGITÁLNÍHO ROZVOJE MALÝCH A STŘEDNÍCH FIREM
  • Vzdělávání v oblasti digitalizace
  • Poradenství a realizace ve firmách

Řešíte nedostatek času z důvodů opakujících se činností? Potřebujete zrychlit průtok zakázek firmou? Nevíte, jak s digitalizací začít? Chcete vědět, jak na tom je vaše firma s digitalizací v porovnání s ostatními firmami z ČR? Potřebujete ve firmě experty na digitalizaci? Implementovali jste prvky digitalizace ve své firmě a chcete sdílet své zkušenosti?

Právě k tomu je určen strategický projekt MSK DIGITAL!

SMEDIGI
Pořádáme osvětová školení pro seznámení se s digitalizačními nástroji i expertní školení (do detailů) pro digitalizační strategie. Rozvíjíme povědomí a networking na online i offline konferencích s digitalizačními tématy.

MALÁ FIRMA BUDOUCNOSTI
Tvoříme fyzický demonstrátor, který malým firmám představuje různé digitalizačních nástroje a poukazuje na jejich přínosy a výzvy spojené s jejich zavedením.

EDIH OSTRAVA
Pracujeme na přípravě Evropského Digitálního inovačního hubu, který bude dále rozvíjet zavádění digitalizace, HPC a umělé inteligence ve firmách v MSK na základě spolupráce řady expertních partnerů.

PRAXE^2
Připravujeme studenty technických oborů pro nástup do praxe v oblasti digitálního vývoje produktu.

DIGI ROADSHOW
Praktický workshop zaměřený na řešení konkrétního problému v oblasti digitalizace pro danou firmu za přítomnosti vybrané skupiny expertů.

DIGITALIZACE FIREM
V rámci služeb MSK Digital realizujeme změnové projekty v oblasti digitalizace firem:

Martin Jurek

( Po–Pá: 9:00–15:00 )