14 října, 2024

Dny AI 2024 v Ostravě

pro podnikatele
pro učitele základních a středních škol
pro veřejnost
Navigovat

Ostrava

Dny AI
umělá inteligence

Dny AI nejsou žádná one man show. Proto vás i letos zveme k účasti na jejich organizaci. Ať zastupujete vzdělávací instituci, výzkumnou organizaci, neziskovku, či soukromou firmu, možností, jak se zapojit, je mnoho. Vedle vystoupení na některé z našich akcí, můžete realizovat také vlastní event formou přednášky, workshopu, kulatého stolu nebo třeba veřejné diskuse.

Chcete se do festivalu zapojit jako organizátor, spoluorganizátor nebo účastník? Dejte nám vědět! Kontaktní osobou je Martin Jurek z MSIC Ostrava. Můžete mu napsat na Martin.Jurek@ms-ic.cz nebo zavolat na +420 731 701 784.

Festival věnovaný nadšencům moderních technologií letos proběhne od 14. do 27. října na různých místech v Ostravě. Série akcí bude tradičně určena různým cílovým skupinám, od široké veřejnosti, přes studenty, seniory, až po odborníky a zástupce veřejné správy a firem. Hlavními pořadateli jsou platforma Brno.AI a organizace prg.ai ve spolupráci s agenturou CzechInvest. Ostravskou část organizujeme my spolu s místními organizacemi.

Více informací o akci a jejím programu postupně doplníme.

Program akce

Program pro vás v těchto dnech připravujeme

Program pro vás v těchto dnech připravujeme

Sledujte nás a zůstaňte v obraze

Stránku budeme průběžně aktualizovat.

Více informací k akci má

Martin Jurek

27 srpna, 2024

Pitch&Meet: potřeba, nabídka, networking

Termíny

Business Grill se mění na Pitch&Meet. Oblíbená networkingová akce získala nejen nový název, ale i formát. Vedle krátkých úderných prezentací se můžete těšit na rozmanitější skladbu řečníků, efektivnější síťování a cílený matchmaking.

5 září, 2024

Energy Scouts CZ – úspory energií a dalších zdrojů

Energy Scouts CZ

Zajímá vás, jak efektivně řídit energetické toky? Pak využijte jedinečnou příležitost a přihlaste se do kurzu v rámci projektu Energy Scouts CZ! Naučíte se odhalit skryté či nevyužité potenciály úspor energie a zdrojů ve své firmě a navrhovat úsporná opatření.