28 listopadu, 2024

InnoVerse 2024

unikátní event, který propichuje bubliny a propojuje témata klíčová pro naši budoucnost
Navigovat

Aula VŠB-TUO, Ostrava

konference
spolupráce
networking

Už jste to slyšeli? Připravujeme konferenci, která nemá v Moravskoslezském kraji obdoby. A vy můžete být u toho!

InnoVerse je jedinečný event, který propichuje bubliny a propojuje témata klíčová pro naši budoucnost. V jeden den a na jednom místě tak poznáte nejen platformu Business2Science, ale také svět startupů, envi a digitalizace.

Nový koncept otevře cestu ke zcela novým možnostem spolupráce, jakožto hybného prvku pokroku.

Akcí oslavíme 7. rok úspěšného fungování našeho inovačního centra a zahájíme sérii pravidelných oslav nejen MSIC, ale celého inovačního ekosystému.

Vstupenky zakoupíte v síti GoOut, do dubna je navíc pořídíte za zvýhodněnou cenu. Tak dlouho neváhejte a zajistěte si své místo včas. Společně budeme posouvat hranice inovací a aktivně přispívat k rozvoji inovačního ekosystému regionu.

Pro aktualizované informace o InnoVerse sledujte web innoverse.cz a naše sociální sítě. Už teď vám ale můžeme slíbit, že vás čekají podnětné diskuze, bohatý program, inspirativní řečníci a spousta příležitostí k networkingu a matchmakingu.

Chcete vědět víc?

Program

Program

28. listopadu 2024

Stay tuned! Program konference postupně odryjeme zde a na webu www.innoverse.cz.

Informace o konferenci průběžně aktualizujeme

Sabina Koukolová

30 dubna, 2024

Vision systémy a kvality výroby

Vojtěch Marek

Další z cyklu SMEdigi webinářů věnujeme tématu zpracování obrazových dat jako nejčastější aplikaci algoritmů AI. Expert Vojtěch Marek vám vysvětlí, jak tyto systémy pracují a jaké možnosti nabízí.

28 května, 2024

Pitch&Meet: potřeba, nabídka, networking

Termíny

Business Grill se mění na Pitch&Meet. Oblíbená networkingová akce získala nejen nový název, ale i formát. Vedle krátkých úderných prezentací se můžete těšit na rozmanitější skladbu řečníků, efektivnější síťování a cílený matchmaking.