28 května, 2024

Pitch&Meet: potřeba, nabídka, networking

Networkingový event
Navigovat

areál T-Park, konferenční sál, budova Viva

Networking
Elevator pitch
Business
Spolupráce

Pitch&Meet možná znáte pod původním názvem Business Grill. Jedná se o akci založenou na prezentacích v rychlém sledu za sebou a řízeném networkingu. Účastníci mohou formou elevator pitch představit, kdo jsou a s čím přichází, tedy co potřebují, nabízí, rozjíždí nebo koho hledají. Díky tomu získají okamžitou zpětnou vazbu, kontakty či nabídky spolupráce.

Co nabídne nový formát?

✔ Rozmanitější skladbu řečníků, resp. předvýběr hostů prezentujících své elevator pitch,
✔ omezenou kapacitu s cílem usnadnit networking a zvýšit efektivitu eventu,
✔ větší důraz na networking a cílený matchmaking před, během i po akci,
✔ networkingový list rozšířený o možnost nasdílet svá „potřebuji a nabízím“, abychom mohli lépe propojit relevantní klíčové partnery.

 

Termíny:  27. 2. , 28. 5., 27. 8., prosinec (datum bude upřesněno)

Čas: vždy od 16 hodin

V případě zájmu o prezentování, prosím, uveďte tuto možnost v registračním formuláři. Vybrané zájemce budeme kontaktovat e-mailem.

Pitch&Meet

Termíny

Termíny

Networking

Event probíhá čtvrtletně, a to vždy poslední úterý v měsíci (vyjma prosince). Kapacita je omezena na cca 30 účastníků. Cílovou skupinou jsou inovativní startupy, investoři, začínající podnikatelé, zástupci malých a středních firem, korporátů, univerzit, výzkumných organizací a jiných institucí s otevřenou myslí pro spolupráci.

Akce proběhne:
📍 27. února od 16 hodin
📍 28. května
📍 27. srpna
📍 v prosinci (datum bude upřesněno)

Více informací k Pitch&Meet vám poskytne

Karolina Brož

28 listopadu, 2024

InnoVerse 2024

Program

Už jste to slyšeli? Připravujeme konferenci, která nemá v Moravskoslezském kraji obdoby. InnoVerse je jedinečný event, který propichuje bubliny a propojuje témata klíčová pro naši budoucnost. V jeden den a na jednom místě tak poznáte nejen platformu Business2Science, ale také svět startupů, envi a digitalizace.