22 listopadu, 2023

Unique Summit Ostrava

4. ročník mezinárodního Unique Summit 2023 v Ostravě
inovace
ekosystém
start-up
business

Letošní rok je pro Ostravu, ale i celý Moravskoslezský kraj speciální. Krajské město se stává hostitelem 4. ročníku mezinárodního Unique Summit 2023!

Přebíráme kormidlo, loni jsme měli příležitost navštívit třetí ročník v Portugalsku, letos je to na nás. Proto nezahálíme a přípravy jsou v plném proudu.

🤝 Opět se setkají týmy z celého světa – startupy, podnikatelé, ale i političtí zástupci, aby se na jednom místě mohli inspirovat, sdílet nové poznatky a tímto posouvat dále inovace jak v oblasti ekosystému, tak podnikání celkově.

🗓 Už nyní si zapište datum 22.–24. listopadu a my vám budeme postupně sdílet další informace! Na této adrese v průběhu času zveřejníme program, hosty atd. Samozřejmostí jsou i sociální sítě, kde nás můžete sledovat pro novinky z první ruky.

 

Harmonogram

Program

Program linkedin

22.-24.11.2023

Více na webu Unique Summit

23 října, 2023

Dny AI v Ostravě

Ostravský týden Dnů AI se blíží

Umělá inteligence mění svět kolem nás. Chcete poznat její možnosti i rizika? Navštivte od 23. října Dny AI v Ostravě. Týdenní festival nabídne filmové promítání, workshopy, konference i přednášky.

3 října, 2023

SMEdigi cyklus webinářů

Cyklus webinářů

Cyklus krátkých webinářů zaměřených na digitalizaci firemního prostředí. Cílem webinářů je uvědomit si důvod a potřebu digitalizace firemního prostředí v konkrétních oblastech.