30 dubna, 2024

Vision systémy a kvality výroby

pro zájemce o obrazová data
pro malé a střední podniky
online webinář
vzdělávání
vision system

Zpracování obrazových dat je nejčastější aplikací algoritmů AI. V průmyslovém prostředí se jedná především o zajištění kvality nebo identifikaci předmětů. Hlavními komponentami těchto systémů jsou kamera, osvětlení a algoritmus zpracování nasnímaných dat. Tématem vás provede expert INTEMAC Vojtěch Marek. Vysvětlí vám, jak systémy pracují, jaké možnosti nabízí a co je reálné od nich očekávat.

Akce proběhne online ve středu 30. dubna od 14:30 do 15:30 hodin. Na e-mail uvedený v registraci vám následně zašleme odkaz na jeho záznam.

Organizátorem je kompetenční a inovační centrum INTEMAC. Webinář se koná v rámci projektu EDIH-DIGIMAT.

Webinář je ZDARMA

Registrace

Tématem vás provede

Vojtěch Marek

Vojtěch Marek linkedin

R&D specialista

Vojtěch Marek vystudoval aplikovanou informatiku a řízení strojů na VUT v Brně. V současné době působí jako specialista výzkumu a vývoje ve kompetenčním a inovačním centru INTEMAC. Zajímá se především o vibrodiagnostiku a Průmysl 4.0.

Plakát akce SMEdigi webináře

Více informací k webináři má

Martin Jurek

28 května, 2024

Pitch&Meet: potřeba, nabídka, networking

Termíny

Business Grill se mění na Pitch&Meet. Oblíbená networkingová akce získala nejen nový název, ale i formát. Vedle krátkých úderných prezentací se můžete těšit na rozmanitější skladbu řečníků, efektivnější síťování a cílený matchmaking.

28 listopadu, 2024

InnoVerse 2024

Program

Už jste to slyšeli? Připravujeme konferenci, která nemá v Moravskoslezském kraji obdoby. InnoVerse je jedinečný event, který propichuje bubliny a propojuje témata klíčová pro naši budoucnost. V jeden den a na jednom místě tak poznáte nejen platformu Business2Science, ale také svět startupů, envi a digitalizace.