MSIC hledá 3 Projektové manažery

CO TAKOVÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER V MSIC DĚLÁ?
– vede přípravu a realizaci přidělených projektů financovaných z veřejných zdrojů (OP JAK, OP TAK, OP Spravedlivá transformace, Digital Europe, Horizon Europe, Interreg, Life a další)
– zodpovídá za správnou a včasnou komunikaci s poskytovateli finanční podpory (např. MŠMT, MPO, Evropská komise) včetně přípravy pravidelných monitorovacích zpráv

V ČEM SE 3 PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI LIŠÍ?
– Hledáme jednoho nadšence pro ENVI (enviromentální ekonomiku). Tato pozice je vhodná i pro absolventa univerzity zaměření např. přírodovědné, ochrana životního prostředí, technologické.
– Další dva projektoví manažeři budou spravovat různorodé projekty, a to i v informačním systému ISKP. Předchozí zkušenost s projektovým řízením národních, resp. mezinárodních, projektů je nezbytná.

CO SE TI NABÍZÍ?
– spousta zajímavé práce na různorodých projektech
– pracovní smlouva nejdříve na 1 rok s možným prodloužením
– odměna odpovídající nasazení – dvojsložková mzda (fix a roční bonus)
– tým plný pohodových kolegů
– nástup dle domluvy

CO SE OD TEBE OČEKÁVÁ?
– samostatné řízení projektů
– angličtina na úrovni B2
– znalost waterfallu
– orientace na výsledek, týmovost, pečlivost

MÁŠ O JEDNU Z TĚCHTO POZIC ZÁJEM?
– pošli strukturované CV, včetně portfolia referenčních projektů
– adresa pro zaslání: kariera@ms-ic.cz, do předmětu emailové zprávy uveď „Projektový manager“.
– termín pro přihlášení uplyne 31.8.2022

Nezbytná byrokracie: zasláním CV a motivačního dopisu uchazeč uděluje souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti MSIC Ostrava, IČ 25379631, za účelem účasti ve výběrovém řízení na obsazení volné pracovní pozice uvedené v záhlaví tohoto inzerátu, a to po dobu 1 kalendářního roku následujícího po skončení výběrového řízení. Uchazeč si je vědom svého práva tento souhlas kdykoliv bez udání důvodu odvolat, žádat výmaz, či opravu údajů. Toto právo může uchazeč uplatnit u kontaktní osoby správce Olgy Palové. Správce prohlašuje, že osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Potřebujete poradit?

(Po-Pá: 9:00 - 15:00)

Komunikaci s uchazeči má na starost

Olga Palová

Back Office Specialist

320
Klientů MSIC
610
Podpořených změnových projektů
62
Klientů v areálu T-Parku
130
Spolupracujících expertů