Projekt MSK Digital

PROGRAM DIGITÁLNÍHO ROZVOJE MALÝCH A STŘEDNÍCH FIREM

Řešíte nedostatek času z důvodů opakujících se činností? Potřebujete zrychlit průtok zakázek firmou? Nevíte, jak s digitalizací začít? Chcete vědět, jak na tom je vaše firma s digitalizací v porovnání s ostatními firmami z ČR? Potřebujete ve firmě experty na digitalizaci? Implementovali jste prvky digitalizace ve své firmě a chcete sdílet své zkušenosti?

Právě k tomu je určen strategický projekt MSK DIGITAL!

SMEDIGI
Pořádáme osvětová školení pro seznámení se s digitalizačními nástroji i expertní školení (do detailů) pro digitalizační strategie. Rozvíjíme povědomí a networking na online i off-line konferencích s digitalizačními tématy.
 

MALÁ FIRMA BUDOUCNOSTI
Tvoříme fyzický demonstrátor, který malým firmám představuje různé digitalizačních nástroje a poukazuje na jejich přínosy a výzvy spojené s jejich zavedením.
 

DIH OSTRAVA
Pracujeme na přípravě Evropského Digitálně inovačního hubu, který bude dále rozvíjet zavádění digitalizace, HPC a umělé inteligence ve firmách v MSK na základě spolupráce řady expertních partnerů.


 

PRAXE^2
Připravujeme studenty technických oborů pro nástup do praxe v oblasti digitálního vývoje produktu.
 

DIGI ROADSHOW
Praktický workshop zaměřený na řešení konkrétního problému v oblasti digitalizace pro danou firmu za přítomnosti vybrané skupiny expertů.
 

DIGITALIZACE FIREM
V rámci služeb MSK Digital realizujeme změnové projekty v oblasti digitalizace firem:

Potřebujete poradit?

Za projekt je zodpovědný

Martin Jurek

Project Developer

320
Klientů MSIC
610
Podpořených změnových projektů
62
Klientů v areálu T-Parku
130
Spolupracujících expertů